Biz Kimiz?

Gıda Yüksek Mühendisi Pınar Özçaltepe, çalıştığı şirkette son bir sene gıda güvenliği yanında devlet destekleri konularıyla ilgilendi. Gıda Denetimleri sırasında yaptığı görüşmelerde firmaların devlet destekleri ile ilgili bilgi eksikliklerini, ödeme alabilecekleri şartları ve izlemeleri gereken adımları bilmediklerini, bilseler bile bunun için bir vakit ayıramadıklarını fark ettikten sonra, 2017 yılından itibaren gıda güvenliğinin yanı sıra ayrıca tüm sektörlere devlet destekleri ile ilgili hem danışmanlık hem de operasyonel olarak hizmet vermeye başladı.

Ne Yapıyoruz?

PnR Danışmanlık olarak, kurmakta olduğunuz veya yıllardır faaliyette olan firmanızın devletten alabileceği tüm destekler ile ilgili yol haritası oluşturuyoruz. Aynı zamanda yapacağınız yatırımlar ile ilgili çağrı usulü çıkabilecek tüm destekleri uygun olduğu taktirde projelendirip gerekli başvuruları sizin adınıza yapıyoruz.

Ayrıca uluslararası alanda yaptığınız vergilendirilebilir tüm harcamaların KDVlerini, ilgili ülkelerin mevzuatları çerçevesinde sizin adınıza geri alabiliyoruz.

Paranız hesabınıza yatana kadar olan tüm süreçleri sizin adınıza takip ediyoruz.